مشاوره و سفارش

دستگاه رفع موهای زائد

شرکت ما فروش انواع دستگاه های حذف دائمی موی زائد را دارد. دستگاه لیزر دایود به دلیل قیمت مناسب و کارایی بالا بسیار رایج است. در مواقعی که دستتان برای سرمایه گذاری باز تر است دستگاه الکساندرایت یک گزینه مناسب است.

دستگاه لاغری و تناسب اندام

برای لاغری موضعی در سالن ها و کلینیک های زیبایی از دستگاه های مختلفی استفاده می شود. مجموعه ما کاملترین دستگاه های کویتیشن سالنی و کلینیکی را وارد می کند. همچنین دستگاه های آر اف لاغری و … برای تجهیز مراکز خود می توانید با ما در ارتباط باشید.

دستگاه لیفت و جوانسازی صورت

یکی از بهترین دستگاه های جوانسازی صورت دستگاه هایفو است. با تکنولوژی هایفو به صورت غیر تهاجمی و تنها با یک جلسه می توانیم نتیجه مطلوب را دریافت کنیم. خرید حداقل یکی از انواع دستگاه های جوانسازی برای هر مرکز زیبایی ضروری می باشد.

دستگاه های پاکسازی و فیشیال

لاین پاکسازی پوست در کلینیک و سالن های زیبایی بسیار پرکاربرد و با سود بالا است. و نسبت به سودی که دارد سرمایه گذاری کمی نیاز دارد. بنابراین پیشنهاد ما استفاده از این دستگاه ها در مراکز زیبایی است که رایج ترین آن ها دستگاه های میکرودرم، هیدرودرم، پلاژن و … است.

دستگاه کیوسوئیچ حذف تاتو

دستگاه کیوسوئیچ برای حذف تاتو کاربرد دارد. این دستگاه در مدل های سالنی و کلینیکی وارد می شود. برای مشاوره خرید انواع دستگاه های کیوسوئیچ می توانید با ما در ارتباط باشید.

فرم مشاوره و سفارش

چشم انداز

با بهره گیری از تیمی متخصص توانسته ایم در زمینه تولید و فروش انواع دستگاه های لیزر و زیبایی پوست هم در داخل و هم خارج از کشور گام های موثری برداریم. امید داریم که در سال های آینده نیز به لطف ایزد منان این مسیر دامه یابد. با توجه به این که اکثر دستگاه های پزشکی وارداتی هستند و منجر به خروج عرض از کشور می شوند بخش زیادی از زمان و سرمایه خود را در جهت کسترش تولیدات با کیفیت و معآن ها بهبازارهای جهانی می کنیم تا علاوه بر اینکه مانع خروج عرض شویم با صادرات به کشور های دیگر شاهد رونق اقتصادی نیز باشیم.

مدیر مجموعه آروینیا

افسانه مجلسی ثانی

Call Now Buttonتماس بگیرید